Професіоналізм

«Мілкіленд Агро» об'єднує близько 1200 висококваліфікованих працівників і фахівців, які забезпечують налагоджену роботу наших підприємств, досягаючи поставлених цілей і завдань.

Основна наша цінність - це люди, за допомогою яких компанія може рости і розвиватися. Ми постійно інвестуємо в навчання своїх співробітників, пропонуючи широкі можливості для професійного зростання всередині компанії.

Відповідальність

Ми несемо повну відповідальність за продукцію, яку виробляємо, і не визнаємо компромісів у питанні якості. Ми постійно інвестуємо в забезпечення високої якості сирого молока і бездоганний процес виробництва.

«Мілкіленд Агро» активно бере участь у житті села, надаючи фінансову допомогу і виконуючи підписані соціальні договори з органами місцевої влади на надання благодійної допомоги місцевим громадам, а також забезпечує близько 1200 робочих місць.

Інновації

Ми розуміємо, що конкуренція на ринку значна, тому прагнемо бути інноваційними у всіх сферах свого бізнесу, в тому числі в процесі виробництва та збору молока, мотивації і професійного розвитку співробітників, впровадженні на ринок нових продуктів і проведенні ефективних маркетингових заходів.

Відкритість

Визначивши інформаційну відкритість однією з базових цінностей нашої компанії, ми створюємо атмосферу довіри та ефективного співробітництва, регулярно публікуючи новини про всі важливі події компанії. Вони доступні для співробітників компанії, наших партнерів та інших зацікавлених у нашій діяльності сторін.