«Мілкіленд Агро» власними силами займається розведенням та вирощуванням високо продуктивних нетелів, для своєчасного і якісного ремонту молочного стада. Станом на серпень 2013 р. компанія утримує понад 4,3 тис. голів молодняку.

Для вирощування ремонтного молодняку?? наші спеціалісти відбирають нормально розвинених, здорових телят, що походять від найбільш цінних бугаїв-плідників і кращих за племінними якостями й молочної продуктивності корів. Для відтворення молочного стада компанія «Мілкіленд Агро» використовує сім'я бугаїв-плідників Джерсейської породи. Ці тварини оптимально пристосовані до українського клімату та дають молоко з високим вмістом жиру і білка.

Поголів'я нетелів має високий генетичний потенціал та живу масу, що перевищує стандарт породи, відноситься до елітних класів, має підтверджене походження. На всіх сільгосппідприємствах, де вирощується якісний племінний молодняк, впроваджуються передові технології з утримання, доїння та догляду за тваринами, застосовується відповідний раціон годівлі.

Зв’яжіться з нами і ми з радістю відповімо на усі питання, що вас зацікавили. Наші контакти.