Виробництво сирого молока – пріоритетне завдання компанії «Мілкіленд Агро». Молочне тваринництво компанії «Мілкіленд Агро» сконцентроване в 3-х кластерах господарств розташованих в Чернігівській та Сумській областях.

Дійне стадо компанії постійно зростає, досягнувши на 1 серпня 2013 р. позначки 3,6 тис. голів. Станом на серпень 2013 р. на молочно-тваринницьких комплексах «Мілкіленд Агро» щоденно виробляється понад 45 тонн якісного, екологічно чистого молока, 100% якого відповідає першому та вищому ґатунку. Збільшення кількості продуктивного поголів’я відбувається за рахунок власних ресурсів (перехід ремонтного молодняку до продуктивного стада), а також шляхом придбання корів передової світової селекції. В подальшому планується зменшувати кількість старих, малоефективних ферм і водночас нарощувати поголів’я за рахунок розвитку нових проектів.

У червні 2013 року прийнята до експлуатації 1-ша черга будівництва молочно-товарної ферми розташованої в Чернігівській області з безприв’язною системою утримання корів. З виходом ферми на повну потужність у 2014 р. поголів’я корів збільшиться на 6,8 тис. голів.

Зв’яжіться з нами і ми з радістю відповімо на усі питання, що вас зацікавили. Наші контакти.