В кінці 2000-х років група компаній «Мілкіленд» почала розвивати агропромисловий напрямок бізнесу з метою розвитку вертикальної інтеграції бізнесу за рахунок створення власної сировинної бази виробництва молока. Перші виробничі проекти в партнерстві з агропідприємствами в Україні стартували у 2007 р. Через 3 роки «Мілкіленд» вже володіла 4-ма агропідприємствами із загальним банком землі в 10 тис. га дійним стадом 1,2 тис. голів. Підприємства, розташовані в Чернігівській та Сумській областях, були підпорядковані департаменту АПК у центральному офісі ДП «Мілкіленд-Україна».

Зі збільшенням масштабів діяльності виникла необхідність структурувати згаданий напрямок бізнесу, для чого в 2011 році була створена управляюча компанія ТОВ «Мілкіленд Агро» як дочірня компанія групи.

Впродовж 2011-2013 років відбувалася консолідація агропідприємств в складі ТОВ «Мілкіленд Агро», здійснювалася реконструкція ферм, нарощувалися поголів’я ВРХ та посівні площі сільськогосподарських культур. Одним із значних інвестиційних проектів стало будівництво нової ферми у селі Красносільське Чернігівської області, першу чергу спорудження якої прийнято в експлуатацію.