Контроль якості

Компанія «Мілкіленд Агро» приділяє особливу увагу забезпеченню якості виробленої продукції.

Молоко, яке виробляється компанією «Мілкіленд Агро», отримують від корів, стан здоров’я яких підтверджено всіма необхідними ветеринарними документами. У господарствах компанії проводиться планова робота, спрямована на запобігання інфекційних хвороб ВРХ.Молочні ферми компанії розташовані в екологічно чистому та сприятливому для молочного скотарства північно-східному регіоні країни, де немає великих промислових підприємств. Цей фактор, безумовно, визначальний для якості молока. Вирощувані нами рослинні корми і вироблені кормосуміші – це якісний, натуральний і генетично не модифікований продукт.

Всі молочні ферми компанії забезпечені сучасним холодильним обладнанням, що дозволяє швидко охолодити молоко до 3 °С. За цієї температури молоко довгий час зберігає природну користь і смак. Безпосередньо з тваринами щоденно працює штат професійних ветеринарів та зоотехніків, котрі цілодобово слідкують за здоров’ям тварин, методами утримання та якістю кормів. Все обладнання, що використовується на фермах, відповідає санітарно-гігієнічним вимогам і проходить необхідну обробку за допомогою миючих та дезінфікуючих засобів.

Контроль якості за виробництвом молока здійснюється на всіх стадіях. Технологія виробництва відповідає світовим нормам і стандартам. Всі ферми компанії «МілкілендАгро» застосовують вдосконалені системи утримання та годування тварин, виробництво механізоване. Завдяки цьому ми можемо зберегти всі корисні речовини, що містяться в молоці, запропонувавши переробникам і споживачам продукт найвищої якості.