Цікаві факти про корів (частина 2)
вт, 12 серпня 2014

Цікаві факти про корів (частина 2)

Збірка незвичайних і цікавих фактів про корів.

1. Найдорожче в світі м'ясо - це мармурова яловичина з японських корів Вагіу. Протягом сторіч цих корів розводили тільки в Японії, недалеко від міста Кобе, поводилися з ними дуже шанобливо, годували лише найкращими травами, щодня натирали саке і напували пивом.

2. Люди і корови разом вже близько 8 тис. років.

3. У багатьох народів задовго до появи грошей виплати обчислювалися в коровах.

4. Раніше в Європі корови, як і багато інших тварин, нарівні з людьми несли відповідальність перед законом. Процеси велися при найсуворішому дотриманні всіх форм судочинства і вимог закону. Тварин навіть відлучали від церкви, що вважалося дуже важким покаранням.

5. У корів є свої близькі друзі, ніжність до яких виражається в ласкавому вилизуванні один одного.

6. Гній сотень мільйонів корів, що мешкають в США, може забезпечувати приблизно 100 млрд. кіловат-годин електроенергії, що вистачить для постачання електроенергією мільйонів будинків.

7. Якщо поставити на одну чашу терезів усе людство, а на другу зігнати всіх корів і биків, загальна вага «рогатих» втричі перевищить вага людей.

8. Зоологам вдалося нарахувати в коров'ячому мукання 11 різних «мелодій».

9. Бик не розрізняє кольори і на кориді він несеться на ганчірку тореадора зовсім не тому, що вона червона.

10. Корови можуть вчитися один у одного: ця ознака розумності знаходиться у них на рівні собаки і трохи вище рівня кішки. Згідно з інформацією, що приводиться Гуманітарним Товариством США, якщо одна корова отримає електрошок від огорожі - решта звернуть на це увагу і будуть уникати контакту з огорожею. Повторить помилку першої корови лише невеликий відсоток стада.